Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
