Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
