Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Page
sl: Stran
