Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
