Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
