Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
