Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
