Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.6) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: of
da: af

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Navigation Settings
da: Navigations indstillinger
