Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.6) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: of
gl: de

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Show progress bar
gl: Mostrar barra de progreso
