Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.6) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: of
hu: /

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Layout Settings
hu: Elrendezési beállítások

en: Asc
hu: Növ

en: Navigation Settings
hu: Navigációs beállítások

en: Show progress bar
hu: Állapotsáv mutatása
