Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.6) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: of
ja: の

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Show progress bar
ja: プログレスバーを表示
