Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: of
my: ၏

en: - All -
my: - အားလုံး -
