Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.6) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: of
nl: van

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Layout Settings
nl: Instellingen voor lay-out

en: Asc
nl: Oplopend

en: Behavior Settings
nl: Gedraginstellingen

en: Navigation Settings
nl: Navigatie-instellingen

en: Show progress bar
nl: Voortgangsbalk tonen
