Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.6) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: of
tr: /

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
