Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.7) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: of
ca: de

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Navigation Settings
ca: Paràmetres de navegació

en: Show progress bar
ca: Mostra la barra de progrés
