Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.7) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
