Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.7) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
