Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.7) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
