Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Navigation Settings
be: Наладкі Навігацыі
