Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Layout Settings
cy: Gosodiadau cynllun
