Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Views
de: Ansichten

en: Vertical
de: Vertikal

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Pause on hover
de: Pausieren bei dem Überfahren mit der Maus

en: of
de: von

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Layout Settings
de: Layout Einstellungen

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Navigation Settings
de: Navigationseinstellungen

en: Show progress bar
de: Fortschrittsbalken anzeigen

en: Show play/pause button
de: Play/Pause-Button anzeigen
