Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
