Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: of
id: dari

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Navigation Settings
id: Pengaturan Navigasi
