Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: of
it: di

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
