Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
