Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
