Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: of
kn: ನ
