Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Default
ms: Lalai

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
