Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: of
oc: sus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
