Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: of
sk: z

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Show progress bar
sk: Zobraziť progres
