Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: of
ug: جەمئىي

en: - All -
ug: ھەممىسى
