Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.8) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: of
uk: з

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Layout Settings
uk: Параметри розкладки

en: Asc
uk: Зрост

en: Navigation Settings
uk: Налаштування навігації

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування

en: Show progress bar
uk: Показувати індикатор поступу
