Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.9) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: of
az: söndür
