Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.9) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: of
bo: གི
