Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.9) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: of
fi: /

en: Layout Settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Show progress bar
fi: Näytä etenemispalkki
