Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.9) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: of
fr: sur

en: Layout Settings
fr: Paramètres de mise en page

en: Navigation Settings
fr: Paramètres de navigation

en: Show progress bar
fr: Afficher la barre de progression

en: Navigation type
fr: Type de navigation

en: Show play/pause button
fr: Afficher le bouton lecture/pause

en: README.md file not found.
fr: Le fichier README.md n'a pas été trouvé.

en: Show Play/Pause Button
fr: Afficher le bouton lecture/pause
