Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.9) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Pause on hover
ru: Пауза при наведении курсора

en: of
ru: из

en: Layout Settings
ru: Настройки Макета

en: Navigation Settings
ru: Настройки навигации

en: Responsive Settings
ru: Адаптивные настройки
