Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
