Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
