Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
