Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Orientation
sv: Orientering

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
