Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
