Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: of
bo: གི

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
