Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: of
et: /

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
