Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Views
he: היבטים

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: of
he: של

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
