Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: of
is: af

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
