Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Background Color
ja: 背景色

en: Views
ja: ビュー

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Max Width
ja: 最大幅

en: Offset
ja: オフセット

en: of
ja: の

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
