Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
