Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Views
oc: Vistas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: of
oc: sus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
