Views Carousel - Views Vanilla JavaScript 3D Carousel (VVJC) (1.0.14) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Views
pl: Widoki

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: of
pl: z

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
